Απίστευτα πραγματικά τα όσα συμβαίνουν τις τελευταίες μέρες . Μετά από την άνανδρη δολοφονική επίθεση στον Στέφανο Χίο και τον αποκλεισμό του makeleio.gr από facebook και you tube, σήμερα ακριβώς στις 9 το βράδυ που θα ξεκινούσε το “Εκρηκτικό Δελτίο” με την πρώτη παρουσία του Στέφανου Χίου μετά την δολοφονική επίθεση που δέχθηκε, ο τηλεοπτικός σταθμός ART σταμάτησε να εκπέμπει.
Σίγουρα ούτε αυτό είναι τυχαίο αλλά εντάσσεται στον πόλεμο που δεχόμαστε τις τελευταίες μέρες…
Δείτε την εικόνα που έχει αυτή τη στιγμή η διαδικτυακή μετάδοση του καναλιού :
![αρτ](https://www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2020/07/%CE%B1%CF%81%CF%84.jpg)
Τελικώς το σήμα του σταθμού επανήλθε λίγα λεπτά μετά τις 22:00. Και μόνο από αυτό καταλαβαίνουμε ότι το ζήτημα γι αυτούς που προχώρησαν στη συγκεκριμένη πράξη, ήταν να μην πραγματοποιηθεί το “Εκρηκτικό Δελτίο” με την παρουσία του Στέφανου Χίου…
![αρτ](https://www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2020/07/%CE%B1%CF%81%CF%84.jpg)
Τελικώς το σήμα του σταθμού επανήλθε λίγα λεπτά μετά τις 22:00. Και μόνο από αυτό καταλαβαίνουμε ότι το ζήτημα γι αυτούς που προχώρησαν στη συγκεκριμένη πράξη, ήταν να μην πραγματοποιηθεί το “Εκρηκτικό Δελτίο” με την παρουσία του Στέφανου Χίου…
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου